Opublikowany w Stosiki

Stosik 23 pokonkursowy ;)


Zaczynamy prezentować stosiki osób, które wygrały w naszym konkursie urodzinowym 🙂 Dzisiaj i przez następne 3 tygodnie, będziemy prezentować nagrodzone zdjęcia. Zapraszamy do pierwszego z nich.

Jest to stosik, który zajął pierwsze miejsce, a podesłała go nam Agnieszka z Gdańska 🙂

Oto co nam o nim napisała w mailu:

Mój stosik to stosik zakładkowy – moje ulubione zakładki do książek z mojej kolekcji (tylko wybrane, bo cała kolekcja to ok. 4000 zakładek). A więc mamy po kolei zakładki z: Hiszpanii, Polski (drewniana), Czech, z Belgii – moja ulubiona seria z dziełami sztuki od starożytności do XX w. – z Armenii, Serbii, USA (spinacze), Nowej Zelandii, Brazylii (skórzana papuga i ta obok), Francji (seria malarska), Rosji (alfabet) i ZSRR (9 zakładek z ptakami); potem znów Francja, Izrael, Egipt, Turcja (z tkaniny), Czechy, Włochy (aż do następnego rzędu z balonami i statkami), Wielka Brytania (papierowe i skórzana), Tajlandia (drewniana), Szwajcaria (z tkaniny), Ukraina (drewniana), Niemcy (łoś), Chiny (drewniane), Japonia (z elementami tkaniny), szydełkowa od znajomej, dwie papierowe zrobione przeze mnie i seria z Grecji. Uff.

Tutaj zdjęcie z innej perspektywy

Serdecznie dziękujemy i już dziś zapraszamy do kolejnej środy na stosie, gdzie zaprezentujemy zdjęcie z drugiego miejsca 😉

Martycja & Violet

Reklamy

9 myśli na temat “Stosik 23 pokonkursowy ;)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s