Opublikowany w Konkursy i wyniki

Piąty konkurs urodzinowy! – Ostatni


Tak, to już ostatni raz naszego świętowania drugich urodzin 😉 Mamy nadzieję, że podczas trzecich urodzin znów uda nam się uzbierać dużą pulę książek, abyśmy mogły zrobić kilka konkursów 🙂 Nie nudzimy więcej, tylko przechodzimy do konkretów 😛

plakat konkursowy 5

Tym razem coś dla kreatywnych. W związku z tym, że ani Martycja ani Violet przez te dwa lata prowadzenia bloga nie wymyśliły logo Naszych Recenzji, jak również hasła reklamującego naszego bloga, postanowiłyśmy zorganizować ten oto konkurs dla sympatyków recenzji, książek oraz blogów 🙂

A żeby nie było, że zadanie za trudne, czy niewarte zachodu, to nagród książkowych będzie więcej. Zadecydowałyśmy, że tylko dwie osoby zgarną po jednym komplecie książek, a w każdym komplecie znajduje się kilka różnych tytułów!

ZADANIE/ZADANIA do wyboru

1. Zaprojektuj dla Martycji i Violet oraz dla ich bloga Nasze Recenzje logo, które będą mogły wrzucić w panel boczny, umieścić na facebooku jako zdjęcie profilowe oraz wymieniać się na loga innych blogów bądź forów 🙂 Logo powinno być prostokątne lub kwadratowe. Wielkość prostokątnego ok. 11cmx7cm (300×200 pixeli), a kwadratowego ok. 7cmx7cm (200×200 pixeli).
(Obie prace muszą być na tyle wyraźne, aby można było w razie potrzeby, zmniejszyć ich rozmiar)

i/lub

2. Zaprojektuj hasło reklamujące bloga Nasze Recenzje. Nie wiemy, czego oczekujemy, więc wymyślajcie ile się da! Liczy się kreatywność, pomysłowość i szczęście, żeby trafić w nasz spaczony gust 😛

Najlepsze, według nas logo bloga, zgarnie jeden komplet książek. To samo tyczy się najlepszego hasła reklamującego nasz blog. Zaznaczamy, że każdy z was może wysłać propozycję loga oraz hasła jednocześnie, jednak taka osoba będzie mogła wygrać tylko raz (albo za najlepsze logo albo za najlepsze hasło), żeby nie było, że jedna osoba zgarnie mnóstwo książek, a inni będą jojczyć, że to niesprawiedliwe itp.

Projekty loga i/lub hasła reklamującego prosimy wysyłać na maila: recenzujemy@gmail.com w tytule wpisując „Piąty konkurs urodzinowy”.

 Wiadomość winna być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz miejscowością, w której mieszkacie.

Projekty graficzne mogą być w formacie jpeg, bmp lub png.

NAGRODY

Za książki podziękujcie wydawnictwom: JAGUAR, OTWARTE, AMBER, TELBIT, ERICA, MAG 🙂

Pakiet I (hasło): Dzieci Szczęścia – Hermann Scherer, Niebezpieczna rozgrywka, Żelazny cierń, Jezioro krwi i łez.

Pakiet II (logo): Fast Lane milionera – MJ Demarco, Dotyk Julii, Katedra Heretyczki, Rozdroża, Jedz, poluj kochaj, Brainman.

brainman-b-iext20403111dotyk-julii-b-iext8964815dzieci-szczescia-b-iext11690642fastlane-milionera-b-iext9932194jedz-poluj-i-kochaj-b-iext8577168jezioro-krwi-i-lez-b-iext10090447katedra-heretyczki-b-iext8245037niebezpieczna-rozgrywka-b-iext12242336rozdroza-b-iext13059099zelazny-kodeks-1-zelazny-ciern-b-iext7093451

TERMIN KONKURSU

Ostatni konkurs trwa od dziś (11.03.2013) do 25.03.2013 roku (poniedziałek)

REGULAMIN

1. W konkursie możecie wziąć udział tylko raz.
2. Mail z odpowiedziami powinien zawierać imię, nazwisko oraz miejscowość, w której mieszkacie. Bez tych danych, mail nie będzie brany pod uwagę.
3. Dwie osoby, które według nas wymyślą najlepsze hasło reklamowe oraz najlepsze logo, zgarną pakiety książek.
4. Jeśli osoba, która zostanie przez nas wytypowana nie zgłosi się (mailowo) w ciągu tygodnia po nagrodę, książki zostaną przekazane kolejnej osobie.
5. Zgłoszenia możecie wysyłać od poniedziałku – 11.03.2013 do poniedziałku – 25.03.2013 !
6. Jedna osoba może wygrać albo za najlepsze logo albo za najlepsze hasło. Nie ma możliwości otrzymania dwóch pakietów książek!
7. Jedna osoba może wziąć udział w dwóch zadaniach, ale w momencie, gdy wybierzemy tę osobę jako laureata za najlepsze hasło lub logo, jego pozostałe hasło/logo nie będzie już przez nas brane pod uwagę.
8. W związku z tym, że konkurs polega na wymyśleniu dla nas i dla naszego bloga hasła oraz logo, których być może będziemy chciały używać do promowania bloga, każdy z dwóch laureatów będzie musiał wyrazić zgodę na korzystanie z jego projektu 🙂
9. Jeśli ktoś z was nie życzy sobie, aby jego dzieło było przez nas używane, to prosimy nie brać udziału w konkursie.

Powodzenia i kreatywności! 😀

Martycja & Violet

P.S. Pamiętajcie, że za reklamę naszego konkursu, bierzecie udział w losowaniu trzech książek! (trzy osoby po jednej książce)

Reklamy

11 myśli na temat “Piąty konkurs urodzinowy! – Ostatni

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s