Opublikowany w Konkursy i wyniki

Konkurs Sylwestrowy


Zapraszamy do naszego ostatniego w tym roku konkursu blogowego, w którym jak zawsze możecie zgarnąć książkowe nagrody (które się powoli kończą) oraz zabłysnąć elokwencją przy rozwiązywaniu super hiper arcytrudnych zadań 😛

Zadanie:

Jakie jest Twoje postanowienie noworoczne, którego na pewno nie dotrzymasz? Napisz nam o tym w poście pod konkursem w maks pięciu zdaniach.

Nagrody:

Książka z działu „sprzedaż/wymiana”, zakładka z motylem oraz 3 oryginalne (tureckie) gumy turbo

Czas trwania konkursu:

30.12.2015 – 3.01.2016

Regulamin:

1.Każda wypowiedzieć winna być podpisana imieniem i pierwszą literą nazwiska

2. Jedna osoba, jedna wypowiedź.

3. posty można pisać do niedzielnej północy.

4. Osoba, która wygra ma 7 dni na zgłoszenie się po nagrodę.

5. Zwycięzcą zostanie osoba, której postanowienie będzie się pokrywać z niedotrzymanym postanowieniem Martycji lub Violet albo osoba, która rozłoży nas na łopatki, czyli będzie „śmiechu co nie miara” xD

6. Happy New Year!

Martycja & Violet

 

 

3 myśli na temat “Konkurs Sylwestrowy

 1. W nowym roku obiecałam sobie, że będę chodzić wcześniej spać.
  Uczyć się, odrabiać lekcje, korzystać z komputera, czytać książki, a wszystko to mogę robić do północy, aby następnego dnia obudzić się wypoczęta bez upiększających worków pod oczami!
  Niestety, marzenia są piękne, rzeczywistość już mniej, a przyzwyczajenia jeszcze gorsze i trudniejsze do pokonania.
  I właśnie takim oto sposobem zajmuję się tym konkursem, i coś mnie kusi żebym za chwilę sięgnęła po „Złodzieja pioruna” Ricka Riordana, bo przecież należy jakoś pozytywnie zacząć pierwszy tydzień nowego roku, a co może być lepszym rozpoczęciem od czytania ulubionych książek, przypominania najlepszych fragmentów i śmiania się z najzabawniejszych sytuacji?
  Znając życie, czy tam jak wolicie – znając siebie samą, wiem, że skończy się na czytaniu do pierwszej w nocy (żeby tylko!) i nawet nie próbuję w tej chwili walczyć z moim noworocznym postanowieniem „spania o północy”, bo zasady i postanowienia są po to, żeby je łamać (szczególnie te z góry skazane na porażkę) 😉

  Monika K.

 2. W Nowym Roku (i każdym następnym) chcę być coraz młodsza i młodsza! Tak, tak wpadłam w pułapkę własnych kompleksów i mam kryzys wieku… ćwierć wieku… Także kremy, fitness, wysypianie się (hahahahahahahahahahahahahahahaha!), zdrowa dieta! No dobra, wiem, nie uda się. Tylko jednemu się udało – Krzysztof Ibisz – pozdrawiam!
  Luiza K.

 3. Przeczytam absolutnie wszyyystkie pozycje z lektury obowiązkowej każdego przedmiotu na studiach! Serio, nie rozumiem zdziwienia!
  Aleksandra P.

  PS Wyciśnijcie wszystko co najlepsze z tego nadchodzącego roku! ♥

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s