Opublikowany w Anate

Pokemon GO – nieoficjalny przewodnik


nieoficjalny-przewodnik-po-pokemon-go Gdy wyzwanie rzuci los
Z odwagą stań i walcz!
To co ci odebrał ktoś
odzyskasz jeśliś chwat.
Ze mną chodź, już nadszedł czas
nikt nierówny nam.
Już zwycięstwa czujesz smak
to zawsze był nasz plan.

Pokemon! czy już wszystkie masz?…

 

Kto oglądał Pokemony ręka do góry 😀

Ach, ten słodki czas szkolnych lat. Punkt godzina 15 boiska pustoszały bo zasiadało się przed telewizorem, by na 20min zostać trenerem pokestworów i wyruszyć w świat przygód. Moim ulubieńcem był zawsze Charmander 🙂

Od wakacji mamy okazję „łapać” pokemony na ekranie naszych telefonów. Chyba każdy już słyszał o ciągle udoskonalanej aplikacji Pokemon Go. Spacerując z włączoną apką możemy chwytać do pokeballi pokazujące się w terenie stworki, ewoluować je i udoskonalać. W świecie Pokemon możemy również robić wiele innych, fajnych rzeczy opisanych szczegółowo w przewodniku, który mogliście u nas wygrać. Wyniki ogłoszone zostaną na końcu.

Ekspresowo wydany poradnik zawiera wszystkie najistotniejsze informacje o grze. Jeśli chodzi o treść, to każde zagadnienie jest wyczerpująco opisane. Mowa tu o odznakach, poziomach doświadczenia i nagrodach. Książka zawiera również screeny z gry które mają za zadanie zobrazować poszczególne zagadnienia np. jak leczyć pokemona, w jaki sposób celować itp. Dostajemy pełno wskazówek, sztuczek i ciekawostek które możemy wykorzystać w grze. Ciekawym dodatkiem jest opis każdego pokemona z pierwszej generacji, jaki jest jego typ i umiejętności.

Cała podstawowa pokewiedza w pigułce jest kierowana zdecydowanie do najmłodszych fanów. Wytrawni gracze zwykle sami łapią o co chodzi i jak się w to bawić, poradniki wprawionym w boju trenerom raczej są niepotrzebne. Ale jeśli chodzi o najmłodszych, to wydaje mi się, że taki w sumie niedrogi przewodnik, to fajny gadżet zachęcający do wprawiania się w czytaniu. Ilustracji jest sporo, tekst napisano łatwym językiem i wyjaśnia wiele kwestii związanych z Pokemon Go. Początkujący trenerzy na pewno ucieszą się z takiego prezentu.

Anate

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s