Opublikowany w ViridianaD

Tylko bez całowania! Czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami – Grzegorz Kasdepke


Jest mi strasznie WSTYD, że po książkę uznanego i niezwykle lubianego autora Grzegorza Kasdepke sięgnęłam dopiero dziś. TĘSKNIŁAM za tak dobrą i wartościową lekturą, dotyczącą czegoś, co jest bardzo ludzkie i nie da się tego uniknąć – emocji.

Czuję ZAZDROŚĆ, gdy widzę piękne wykonanie książki. Twardą, miłą w dotyku oprawę, dobrej jakości papier i przyjemne dla oka rysunki w jasnych, pastelowych barwach.

Jeśli sięgnięcie po niniejszy tytuł, na pewno nie poczujecie GNIEWU czy WSTRĘTU. Książka jest bowiem zbiorem kilku opowiadań o emocjach, których nazwy zawarłam w swojej „recenzji”. Są one zwięzłe, humorystyczne, związane z codziennością dzieci – przedszkolaków – i zawierające rady zarówno dla niepełnoletnich, jak i dorosłych czytelników. Na pewno w trakcie lektury nie poczujecie NUDY!

Jestem bardzo RADOSNA, że miałam okazję napisać Wam kilka słów o „Tylko bez całowania! Czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami”. Jeśli jednak sięgnięcie po ten tytuł i POCZUJECIE SIĘ SKRZYWDZENI to bardzo Was przepraszam, jednak w mojej opinii jest to książka godna polecenia i uwagi!

Ocena: 5/6

ViridianaD

Za książkę do recenzji dziękuję wydawnictwu NASZA KSIĘGARNIA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s